• İhaleler

İhaleler

Türkiye’nin Güneydoğusundaki Hassas Topluluklar için Koruma, Uyum ve Geçim Kaynakları İmkânlarına Erişiminin Geliştirilmesi Projesi
Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından, Mardin’de dezavantajlı yerel halk ve mülteci gruplarına yönelik yürütülecek olan “Türkiye’nin Güneydoğusundaki Hassas Topluluklar için Koruma, Uyum ve Geçim Kaynakları İmkânlarına Erişiminin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Mardin ilinde görev yapmak üzere personel istihdam edilecektir.
Detaylı Bilgi
Çocuklar İçin Koruyucu Bir Ortamın Yaratılması Projesi
Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından, Mardin’de dezavantajlı yerel halk ve mülteci gruplarına yönelik yürütülecek olan “Çocuklar İçin Koruyucu Bir Ortamın Yaratılması Projesi” kapsamında Mardin ilinde görev yapmak üzere personel istihdam edilecektir.
Detaylı Bilgi
Suriyeli&Türk Çocukların ve Gençlerin Erken Çocukluk Eğitimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi İş İlanı
Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülen “Suriyeli&Türk Çocukların ve Gençlerin Erken Çocukluk Eğitimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi” kapsamında Gaziantep ilinde görev yapmak üzere “Çocuk Koruma Uzmanı” istihdam edilecektir. İşin süresi 4 aydır. 
Detaylı Bilgi
Agro-Ekoloji (Doğal Tarım) Uygulama Ve Eğitim Merkezi İçin Sondaj Kuyusu Açma Hizmet Alımı İhalesi
Türkiye Kalkınma Vakfı Mardin ofisinde uygulanmakta olan proje kapsamında "Agro-Ekoloji (Doğal Tarım) Uygulama ve Eğitim Merkezi İçin Sondaj Kuyusu Açma Hizmet Alımı İhalesi" için davet edilmektesiniz. Teklifler en az üç (3) ay süreyle geçerli olmalıdır.
Detaylı Bilgi
Eğitim Kitleri Ve Materyalleri Satın Alımı İhalesi
Türkiye Kalkınma Vakfı Mardin ofisinde uygulanmakta olan proje kapsamında "Eğitim Kitleri Ve Materyalleri Satın Alımı İhalesi" için davet edilmektesiniz. Başvuru, (teklif ve gerekli belgeler) en geç 04 Mart 2024, 15:00(Orta Avrupa Saati)’a kadar aşağıdaki web ihale portalı üzerinden online olarak yapılmalıdır: Başvuru, (teklif ve gerekli belgeler) en geç 04 Mart 2024, 15:00(Orta Avrupa Saati)’a kadar aşağıdaki web ihale portalı üzerinden online olarak yapılmalıdır:
Detaylı Bilgi
Mobil Üniteler İçin Cihaz, Mobilya Ve Malzeme Satın Alımı İhalesi
Türkiye Kalkınma Vakfı Mardin ofisinde uygulanmakta olan proje kapsamında "Mobil Üniteler için Cihaz, Mobilya ve Malzeme Satın Alımı İhalesi" için davet edilmektesiniz. Başvuru, (teklif ve gerekli belgeler) en geç 11 Mart 2024, 15:00 (Orta Avrupa Saati)’ a kadar aşağıdaki web ihale portalı üzerinden online olarak yapılmalıdır: Başvuru, (teklif ve gerekli belgeler) en geç 11 Mart 2024, 15:00 (Orta Avrupa Saati)’ a kadar aşağıdaki web ihale portalı üzerinden online olarak yapılmalıdır: Başvuru, (teklif ve gerekli belgeler) en geç 04 Mart 2024, 15:00(Orta Avrupa Saati)’a kadar aşağıdaki web ihale portalı üzerinden online olarak yapılmalıdır: Başvuru, (teklif ve gerekli belgeler) en geç 11 Mart 2024, 15:00 (Orta Avrupa Saati)’ a kadar aşağıdaki web ihale portalı üzerinden online olarak yapılmalıdır:
Detaylı Bilgi
2 Adet Şoförsüz Suv Tipi Araç Kiralama Hizmet Alımı İhalesi
Türkiye Kalkınma Vakfı Mardin ofisinde uygulanmakta olan proje kapsamında 12 ay süreyle 2 adet SUV tipi araç kiralama ihalesi için davet edilmektesiniz.
Detaylı Bilgi
İki Adet Distilasyon Makinesi Satın Alım İhalesi
Türkiye Kalkınma Vakfı Mardin ofisinde uygulanmakta olan proje kapsamında İki Adet Distilasyon Makinesi Satın Alım İhalesi için davet edilmektesiniz. Teklifler en az bir (1) ay süreyle geçerli olmalıdır.
Detaylı Bilgi